GOŚCINIEC POD LUBOMIREM

to wyjątkowe, klimatyczne miejsce w samym sercu beskidu wyspowego, gdzie możesz doskonale odpocząć i zrelaksować się na łonie nieskażonej smogiem natury, a także smacznie zjeść i miło spędzić czas w gronie najbliższych.

znajdujemy 
się w Węglówce

około 40 km na południe od Krakowa. Ośrodek zlokalizowany jest na uboczu, daleko od ruchliwych połączeń komunikacyjnych, u progu lasu, na stoku Lubomira. Takie położenie pozwala z jednej strony, cieszyć się pięknymi widokami, a z drugiej odetchnąć pełną piersią zapachem lasu. Chcesz odpocząć od zgiełku miasta, wyskoczyć na weekend za miasto, ale niekoniecznie masz ochotę spędzić wiele godzin w samochodzie na ,,Zakopiance''? Gościniec jest idealnym miejscem dla Ciebie i Twoich bliskich .

ZAREZERWUJ POBYT

korzystając
z pobytu

można znaleźć wszystko co konieczne do miłego spędzenia wolnego czasu. Do dyspozycji Gości pozostaje restauracja, parking przy budynku, szerokopasmowy internet, mała biblioteczka. Posiadamy dwie duże sale, mogące pomieścić 150 osób. Z naszej strony możemy zapewnić, że z pełnym profesjonalizmem zorganizujemy każdą imprezę okolicznościową, szkolenie lub konferencje. 

Tuż przy budynku znajduje się wiele miejsc zapewniających atrakcje dla małych i dużych. Na dużym, ogrodzonym placu zabaw dla dzieci można znaleźć trampolinę, zjeżdżalnię czy też huśtawkę. Spragnionym wypoczynku w chłodnym otoczeniu wody proponujemy leżak na pomoście znajdującym się przy jeziorku, tuż obok wejścia do restauracji. A tych, którzy pragną wypić zimne piwo z dala od zgiełku zapraszamy na drugi koniec terenu, gdzie znajduje się zacieniony parasolami ogródek piwny.

jacuzzi, sauna/spa

Przemęczenie, codzienny stres, zanieczyszczenie powietrza, wody i żywności - wszystko to nie pozostaje bez wpływu na nasze samopoczucie. Wizyta w chacie SPA pomoże Ci się zrelaksować i wypocząć. Kąpiel w jacuzzi z hydromasażem, kilkuminutowy seans w pomieszczeniu nagrzanym nawet do 100 stopni Celsjusza pozwoli wyeliminować skutki zmęczenia, pomoże uzunąć toksyny z organizmu, a także poprawi krążenie i zapewni relaksację całego organizmu. 

WIĘCEJ

galeria gościńca

szlaki turystyczne
i punkty widokowe

Lubisz wycieczki górskie? Rejon Lubomira i Łysiny oplatają liczne szlaki turystyczne (zobacz) dające wiele możliwości wejścia na większość masywów Beskidu. Połączone są one ze szlakiem czerwonym, przebiegającym tuż pod ośrodkiem. Od nas dotrzesz wszędzie: do Myślenic, Pcimia, Lubnia, Mszany, Kasinki Wielkiej, Dobczyc, Wiśniowej,Szczyrzyca, Skrzydlnej i wielu, wielu innych miejscowości. Przejdziesz pasmem Lubomira, Lubogoszczy, czy Ciecienia.

Okolica słynie z przepięknych widoków, które można podziwiać z każdego z wymienionych wyżej miejsc. Przepięknie wygląda pasmo Beskidu widziane z Lipnika, czy też pasmo Lubogoszczy z osiedla Paryle. PonadtoGaleria widoków pokaże prawdziwe piękno natury w pobliżu Gościńca.